Nejen půjčovna

Rádi byste se naučili lézt, pohybovat na ferratě nebo potřebujete posunout své dovednosti na další úroveň? Naším cílem není jen předat co nejvíc informací, ale problematiku vám vysvětlit a vštípit vám správné návyky. Priority na našich kurzích je důslednost a bezpečnost. Abychom mohli zachovat vysokou kvalitu naších skalních kurzů, tak jeden instruktor má pod sebou maximálně čtyři frekventanty. Díky tomu se vám dokážeme maximálně věnovat.

V outdorových aktivitách se vyznáme a víme, jak složité je vybrat si vybavení. Někdy je snažší si něco půjčit a  dokonce pro někoho i levnější. Nebo například když nevíte, co přesně chcete a nebo potřebujete vybavení jen jednou za rok. Můžete si totiž půjčit vybavení, které nemusíte skladovat a které je ve výborném stavu. Platíte jen část ceny. Pokud tety spadáte do jedné z těchto dvou kategorií, tak jsme tady právě pro vás. Stačí vejít do půjčovny a vybrat, co chcete. Je jedno, jestli bydlíte v Ratiboři, Vsetíně a nebo Zlíně. Místo předání si případně domluvíme.

Nevíte, jaké vybavení si půjčit, jestli máte všechno na vaši akci, jestli vám bude sedět velikost a nebo chcete ještě něco mimo naší nabídku? Zkuste nám napsat a my vám pomůžeme. Ať už s výběrem vybavení, nebo můžeme zkusit sehnat věci mimo naší nabídku. Kdo ví, třeba rozšíříme o vybavení, které zrovna potřebujete. Outdoor Vsetín je tu pro vás.